HAKKIMIZDA

AY YAPI MİMARLIK olarak da bizler bugünün ve yarının ihtiyaçlarına hitap eden projeler, fikirler ve tasarımlar ortaya çıkararak sizlere kaliteli yaşam alanları sunma gayretiyle çalışmaktayız.

Her dönemde yaşam alanlarını güzelleştirmek adına  ve ihtiyaçlara uygun mimarlık, peysaj, modelleme, projelendirme uğraşı içerisindeyizdir. AY YAPI MİMARLIK olarak da bizler bugünün ve yarının ihtiyaçlarına hitap eden projeler, fikirler ve tasarımlar ortaya çıkararak sizlere kaliteli yaşam alanları sunma gayretiyle çalışmaktayız.
 
"Ay Yapı Mimarlık konut, ticari kullanım ve ofis konularında proje, tasarım ve uygulama hizmetleri verir. Ağırlıklı olarak ticari çözümler üreten Ay Yapı Mimarlık, konut ve ticari dekorasyon konusunda da bir çok müşterinin hayallerini süsleyerek önemli deneyimler edinmiştir. Ay Yapı Mimarlık, nitelikli ticari alanlar, kullanışlı ofisler, hayallerinizde konut alanları oluşturmayı önemseyen yaklaşımla dokunur. Yatırımcılar, mühendislik grupları ve danışmanlarla birliklikte proje sürecini en iyi şekilde yürütür. Genç, dinamik kadromuzun sürekliliğine değer verir. "
 
 

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ;